Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Chladiče > Fan control - regulace otáček větráků >

AIMAXX eNVicooler Silencer (eNVicooler Silencer)

AIMAXX eNVicooler Silencer (eNVicooler Silencer)

Cena:

59 Kč

Koupit za 59 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu AIMAXX eNVicooler Silencer (eNVicooler Silencer): Regulace otáček - 3pinový adaptér 12V=>7V Jedním z důležitých kritérií při výběru komponentů bývá čím dál častěji hlučnost. AIMAXX eNVicooler Silencer je účinný pomocník pro snížení hluku vašeho ventilátoru. Jednoduše zapojíte adaptér mezi 3 pinový napájecí kabela konektor ventilátoru a ventilátor začne pracovat pouze na 7 V, z původních 12 V. Tím se sníží otáčky ventilátoru a tím pádem také hlučnost - pohodlné a účinné řešení.Parametry a specifikace:Obsah balení:12 V/7 V - 3pinový adaptér > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

AIMAXX eNVicooler Silencer (eNVicooler Silencer) - popis

nahoru

Regulace otáček - 3pinový adaptér 12V=>7V Jedním z důležitých kritérií při výběru komponentů bývá čím dál častěji hlučnost. AIMAXX eNVicooler Silencer je účinný pomocník pro snížení hluku vašeho ventilátoru. Jednoduše zapojíte adaptér mezi 3 pinový napájecí kabela konektor ventilátoru a ventilátor začne pracovat pouze na 7 V, z původních 12 V. Tím se sníží otáčky ventilátoru a tím pádem také hlučnost - pohodlné a účinné řešení.Parametry a specifikace:Obsah balení:12 V/7 V - 3pinový adaptér

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu AIMAXX eNVicooler Silencer (eNVicooler Silencer) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Chladící podložky pod notebook nebo Vodní chlazení, Pasty a další příslušenství, Paměti - chlazení.

Nejlevnější AIMAXX eNVicooler Silencer (eNVicooler Silencer) akční ceny - Levné AIMAXX eNVicooler Silencer (eNVicooler Silencer)

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější AIMAXX eNVicooler Silencer (eNVicooler Silencer) stojí 59 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější AIMAXX eNVicooler Silencer (eNVicooler Silencer) najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Fan control - regulace otáček větráků.

AIMAXX eNVicooler Silencer (eNVicooler Silencer) najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz