Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Chladiče > Fan control - regulace otáček větráků >

PrimeCooler PC-MP2S ARKONY SILVER, regulátor/panel - PC-MP2S

PrimeCooler PC-MP2S ARKONY SILVER, regulátor/panel - PC-MP2S

Cena:

405 Kč

Koupit za 405 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu PrimeCooler PC-MP2S ARKONY SILVER, regulátor/panel - PC-MP2S: Špičkový 3 pozicový regulátor otáček ventilátorů s možností zapnutí modrého podsvícení (nesvítit-svítit-blikat do rytmu hudby. Rozměry panelu jsou 102x110x25,5mm. Dokáže regulovat až 30W!. Na regulátoru jedna (určen především pro CPU větráček) je z bezpečnostních důvodů možnost regulace pouze 7-12V (kvůli dětěm či omylu tak nepřijdete o procesor), na dalšich dvou můžete regulovat rozsah v plném rozsahu 0-12V. Všechny hodnoty jsou uváděny s tolerancní +-10%. Produkt Vám umoźní krásně ztišit Váš počítač a navíc případě i oživit někdy nezajímavý vzhled počítače. > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

PrimeCooler PC-MP2S ARKONY SILVER, regulátor/panel - PC-MP2S - popis

nahoru

Špičkový 3 pozicový regulátor otáček ventilátorů s možností zapnutí modrého podsvícení (nesvítit-svítit-blikat do rytmu hudby. Rozměry panelu jsou 102x110x25,5mm. Dokáže regulovat až 30W!. Na regulátoru jedna (určen především pro CPU větráček) je z bezpečnostních důvodů možnost regulace pouze 7-12V (kvůli dětěm či omylu tak nepřijdete o procesor), na dalšich dvou můžete regulovat rozsah v plném rozsahu 0-12V. Všechny hodnoty jsou uváděny s tolerancní +-10%. Produkt Vám umoźní krásně ztišit Váš počítač a navíc případě i oživit někdy nezajímavý vzhled počítače.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu PrimeCooler PC-MP2S ARKONY SILVER, regulátor/panel - PC-MP2S užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Chladící podložky pod notebook nebo Vodní chlazení, Pasty a další příslušenství, Paměti - chlazení.

Nejlevnější PrimeCooler PC-MP2S ARKONY SILVER, regulátor/panel - PC-MP2S akční ceny - Levné PrimeCooler PC-MP2S ARKONY SILVER, regulátor/panel - PC-MP2S

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější PrimeCooler PC-MP2S ARKONY SILVER, regulátor/panel - PC-MP2S stojí 405 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější PrimeCooler PC-MP2S ARKONY SILVER, regulátor/panel - PC-MP2S najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Fan control - regulace otáček větráků.

PrimeCooler PC-MP2S ARKONY SILVER, regulátor/panel - PC-MP2S najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz